<< Späť

Zimné akcie

Vianočné trhy

 

Každý rok patrí Hviezdoslavovo námestie nielen gurmánskym špecialitám ako je  cigánska pečienka, klobásky, lokše, chutné varené vínko, grog či punč, ale aj šikovným remeselníkom a bohatému kultúrnemu programu. V priestore medzi Slovenským národným divadlom a sochou P.O.Hviezdoslava tvorí tohtoročné Vianočné trhy dovedna 32 stánkov, 18 m vysoký vianočný stromček, drevené pódium s kupolou na kultúrny program a samozrejme TOI TOI kabínky.

Silvester v Bratislave

 

Na Silvestra sa Hviezdoslavovo námestie zmení na miesto zábavy pre všetky generácie, od tých najmenších až po seniorov. Pre každého tam je k dispozícii naša sanitárna technika.

Záprahy psov Donovaly

 

S pravým zimným počasím a krásnou scenériou privítali Donovaly všetkých milovníkov psích záprahov. Na pretekoch nechýbal aj tradične bohatý kultúrny program, desiatky stánkov s občerstvením a suvenírmi. Ani na tomto podujatí nechýbala naša sanitárna technika.

SkočSy Donovaly

 

Počas celej akcie hrali pre množstvo divákov Snovonne, D.O.R.A., Sako, Vec + Zverina, Tublatanka a Horkýže Slíže. Vyskúšať ste si mohli aj snowboardy od Lib Tech, popiť nejaký ten drink a využiť aj naše služby.

Hore

Potrebujete radu?

0850 850 123

Odoberať novinky z TOI TOI