<< Späť

O spoločnosti

Spoločnosť TOI TOI & DIXI spol. s r. o. vznikla 1. januára 1999 ako dcérska spoločnosti ADCO Umweltdienste Holding GmbH, so sídlom v Ratingene, SRN ktorá na trhu pôsobí už od roku 1973.

Spoločnosť začala svoju činnosť v Žiline s pobočkou v Bratislave. Zvyšujúcim počtom zákaznikov sme v roku 2004 založili pobočku v Košiciach a vymenili centrálu zo Žiliny na Bratislavu. V roku 2005 sme založili už 4 pobočku a to Zvolen. V roku 2006 sa sídlo pobočky vo Zvolene zmenilo na Banskú Bystricu.

Momentálne vo firme pracuje 43 pracovníkov. Hlavným predmetom činnosti je prenájom a servis mobilných WC/mobilné toaliety/ a od roku 2000 prenájom kancelárskych kontajnerov.

 

Naša spoločnosť je výhradným zástupcom pre prenájom a predaj mobilného oplotenia firmy HERAS, Betafence a taktiež predaj pevného oplotenia. O dopravu a servis mobilných WC sa stará 20 nákladných áut a spoločnosť s celkovým počtom viac ako 2000 mobilných WC je najväčšia v oblasti mobilných WC na Slovensku. Naši klienti majú v prenájme viac ako 20 km mobilného oplotenia a 100 kontajnerov.

 

Počas pôsobenia na trhu sme realizovali všetky najväčšie hromadné spoločenské akcie - koncerty / skupín Depeche Mode, Anastacia, Sting, Black Eyed Peas, George Michael /, návštevu pápeža, festivaly / Bažant Pohoda, Topvar Rock Fest Zelená Voda, Okey leto, Hodokvas/ a stovky ďalších väčších a menších akcií. K našim hlavným zákaznikom patria stavebné firmy, mestské úrady, organizátori športových a kultúrnych akcií, armáda. V posledných rokoch sme poskytli mobilné WC pre Letisko Kuchyňa, Lešť a ďalšie vojenské cvičenia.

 

Záverom by som Vás chcel ubezpečiť , že spoločnosť TOI TOI & DIXI spol. s r.o. je otvorená spolupráci s každým domácim a zahraničným partnerom. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb, návrhy riešení , rýchla a kvalitná realizácia, vykonávanie servisov, šetrnosť k životnému prostrediu a spolu s uvedomelým uplatňovaním princípov riadenia kvality v celom procese činnosti je nutnou podmienkou úspešnej existencie spoločnosti.

 

                                                                                                          Jan Múdry
                                                                                                   konateľ spoločnosti

 

 

Hore

Potrebujete radu?

0850 850 123

Odoberať novinky z TOI TOI