<< Späť

Podporujeme

Andreas Buchstabierer

Dátum narodenia: 24.3.1994
Bydlisko: Žilina Zádubnie, Slovensko
Škola: Gymnázium Hlinská Žilina
Zál'uby: Motocross,Snowboard, Box
1.štart v kariére: r.2000 Lehnice

 

 Život motocrossára pre neho začal už v piatich rokoch.Po veľkom odhodlaní vyhrávať a stať sa najlepším  sa mu to už po dvoch rokoch tvrdej práce podarilo a všetkým dokázal,že do sveta motocrossu prišla nová konkurencia.

Zúčastňoval sa predovšetkým seriálu Medzinárodných majstrovstiev Slovenska,Rakúska,Maďarska a Českej republiky.Keď nazbieral dostatočné skúsenosti,jeho ciele začali siahať o stupienok vyššie a tým boli mastrovsvá Európy.Ani na majstrovstvách Európy si nepočínal tento mladý talent pod vedením svojho dedka zle.Skoro vždy sa so svojim odhodlaním pre tento šport dostal až na stupienok najvyšší,aj keď mu to zranenia občas trošku znepríjemnili,ale aj tak nikdy nestratil vieru v svoj sen.V roku 2010 sa po dvojročnej nútenej prestávke opäť stáva konkurenciou pre tých najlepších a dokazuje,že to s motocrossom myslí vážne.V roku 2011 už nedal konkurencii žiadnu šancu,ale kvôli zraneniu nebolo dosiahnuť tento výsledok až také jednoduché a na koniec sa stal medzinárodným vicemajstrom Slovenskej republiky.

 

Kariéra

2001 - víťaz BGLD-u CUP-u v Rakúsku - 50ccm   
2002 - víťaz BGLD-u CUP-u v Rakúsku        
 - vicemajster SR        
- majster strednej európy
2003 - majster SR - 65ccm         
- medzinárodny majster SR        
- majster strednej európy
2004 - majster strednej európy        
- pre zranenie na majstrovstvách európy v Sevlieve som nedokončil sezónu    2005 - vicemajster SR - 85ccm        
-  medzinárodné majstrovstvá juniorov v Maďarsku 3.miesto2006
- v priebežnom poradí majstrovstiev Slovenska som bol na prvom mieste, ale kvôli zraneniu som      sezónu nedokončil a bodovo mi to vynieslo 7. Miesto
2007 -  do polovice sezóny som v priebežnom poradí bol na prvom mieste, ale z vážnych rodinných dôvodov som musel sezónu predčasne ukončiť a kvôli týmto dôvodom som vynechal aj sezónu 2008 a 2009.                      
2010 - v sezóne 2010 som sa vrátil spät na stroji KTM 250sx-f,trénovať som začal od polovice sezóny a po dvojročnej prestávke som po dvoch mesiacoch tréningov vyskúšal niekoľko závodov a umiestňoval som sa do piateho miesta.
2011 - medzinárodný vicemajster Slovenskej republiky v triede MX2 junior

 

 

Dart Club TOI TOI

 

Dart club Toi Toi Dixi Bratislava vznikol v roku 2001. Už pri našej prvej účasti na MSR v roku 2003 sme získali svoj prvý titul MSR v šipkách družstiev. Tento titul sme udržali päť sezón za sebou a pritom sme začali hrávať ligové súťaže v Čechách. Už pri našom prvom štarte v Čechách sme sa stali MČR ČŠS 2006 v Českých Budějoviciach. Medzi náš najväčší úspech patrí 1.miesto v najkvalitnejšej súťaži v Čechách Superlige UŠO v roku 2008 a víťazstvo na turnaji družstiev v Rakúsku Salzburger Stier Teambewer v roku 2005.

http://dctoitoi.szm.sk

 

Fitnesscentrum Zuzana Kořínková

 

Ponúka osobne tréningy pre začiatočníkov, pokročilých, ale aj pre súčasných či budúcich pretekárov.

Stanoví Vám dokonalý tréningový plán „šitý“ na Vás a poradí ako sa správne stravovať pri redukcii telesnej hmotnosti, alebo naopak pri naberaní svalovej hmoty. Rovnako odborne trénuje vrcholových športovcov - hokejistov, futbalistov, plavcov, atlétov a iných vrcholových športovcov.

http://www.zuzanakorinkova.com

 

 

 

V spolupráci s občianskskym združením Človek v ohrození sme pomohli s výstavbou kontajnerového mestečka v obci Oborín.

 http://www.clovekvohrozeni.sk/

 

 

European Union of Arts 

 

Európska cena za podporu umenia. Je určená fyzickým a právnickým osobám, ktoré sa organizačne, finančne, materiálne a podobne významnou mierou podieľajú na rozvoji, propagácii a činnosti všetkých umeleckých smerov.

 

Udelenie Európskej ceny za umenie akademickému sochárovi štefanovi Pelikánovi. 

 

Gynekologicko - pôrodnícka klinika FNsP

 

Je národným centrom materno-fetálnej medicíny a medzinárodným centrom gynekologickej endoskopie. Zároveň je konziliárne a koncové pracovisko pre komplikované, sporné a závažné prípady z gynekológie a pôrodníctva pre všetky gynekologicko-pôrodnícke oddelenia nemocníc na Slovensku aj pre ambulantnú zložku.

http://www.nspr.sk

 

 

Organizácia muskulárnych distrofikov

 

Muskulárna dystrofia je ťažké progresívne ochorenie, ktoré sa dodnes nedá liečiť. Patrí do skupiny nervovosvalových ochorení (NSO). Prejavuje sa už v detskom veku a výrazne ovplyvňuje život dieťaťa a jeho rodiny. O pacientoch s takto postihnutými svalmi hovoríme ako o "muskulárnych dystrofikoch". Toto závažné progresívne ochorenie postihuje deti, ale aj dospelých.

http://www.omdvsr.sk

 

 

Korunovačné slávnosti Bratislava

 

Tradičné podujatie - Korunovačné slávnosti - ako vždy, budú veľkolepé, s autentickým obradom korunovácie, s kráľovskou vážnosťou i výbornou atmosférou v meste. V tomto roku si Bratislava pripomenie v poradí už šiestu bratislavskú korunováciu, ktorou bola korunovácia Ferdinanda II. 1. júla 1618. Keďže Ferdinad II. bol jedným z hlavných aktérov tridsaťročnej vojny, korunovácie  priblížia toto obdobie v predstavení „Bubny a poľnice“ a „Staromestská poprava“.

http://www.bratislava.sk

 

 

Národné letecké dni Piešťany

 

Hlavným organizátorom a garantom prípravy a realizácie NLD je na základe prejavenej dôvery Ministerstva obrany SR opäť naša spoločnosť Magnet Press Slovakia. Hlavnými programovými partnermi podujatia sú Ministerstvo obrany SR a Ministerstvo vnútra SR.

http://www.nld.sk

 

Hore

Potrebujete radu?

0850 850 123

Odoberať novinky z TOI TOI