ZAMESTNANCI NA CENTRÁLE V BRATISLAVE

OBCHODNÉ ODDELENIE

Michaela Marková
Pracovníčka Kontaktného centra
Tel.: 0850 850 123
e-mail: info@toitoi.sk
Boris Mókoš
Obchodný manažér pre západné Slovensko
Tel.: +421 902 919 035
e-mail: mokos@toitoi.sk

 

Martin Kotvas
Obchodný manažér pre stredné Slovensko
Tel.: +421 903 718 538
e-mail: kotvas@toitoi.sk
Marian Maják
Obchodný manažér pre východné Slovensko
Tel.: +421 911 919 034
e-mail: majak@toitoi.sk

 

Silvia Sýkorová
Manažérka riadenia objednávok (Sanitárna technika)
Tel.: +421 903 804 513
e-mail: sykorova@toitoi.sk
Peter Martinkovič
Manažér riadenia objednávok (Kontajnery + Oplotenie)
Tel.: +421 904 416 466
e-mail: martinkovic@toitoi.sk

ODDELENIE SLUŽIEB ZÁKAZNÍKOM

Radovan Klimko
Dispečer a kontrolór pre západné Slovensko
Tel.: +421 914 323 679
e-mail: klimko@toitoi.sk

EKONOMICKÉ ODDELENIE

Michaela Tumidalská
Hlavná účtovníčka
Tel.: +421 902 919 031
e-mail: tumidalska@toitoi.sk
Martina Porubská
Účtovníčka
Tel.: +421 911 665 135
e-mail: porubska@toitoi.sk

ODDELENIE GR

Peter Buday
Marketingový a produktový manažér
Tel.: +421 910 832 837
e-mail: buday@toitoi.sk
Marta Slováková
Personálno-administratívna manažérka
Tel.: +421 910 832 843
e-mail: slovakova@toitoi.sk

Zdeněk Schranz
Prevádzkový manažér
Tel.: +421 903 826 982
e-mail: schranz@toitoi.sk

VEDENIE SPOLOČNOSTI

Jozef Szabo
Generálny riaditeľ/Konateľ
e-mail: szabo@toitoi.sk
Richard Svoboda
Obchodný riaditeľ
e-mail: richard.svoboda@toitoi.sk

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Organizujete akciu? Staviate ? Máte už predstavu čo od nás budete potrebovať alebo potrebujete poradiť? Vyplňte kontaktný formulár a odošlite. Naši obchodní manažéri vás budú v krátkom čase kontaktovať a pomôžu vám s výberom.

Typ akcie
  • Hudobné podujatie
  • Športová akcia
  • Akcia pre obce a mestá
  • Stavba
Predpokládaný počet osob
  • do 249
  • 250 - 499
  • 500 - 999
  • 1 000 - 1 999
  • 2 000 - 2 999
  • 3 000 - 3 999
  • 4 000 - 4 999
  • 5 000 - 5 999
  • 6 000 - 6 999
  • 7 000 - 7 999
  • 8 000 - 8 999
  • 9 000 - 9 999
  • 10 000 - 12 499
  • 12 500 - 14 999
  • 15 000 - 17 499
  • 17 500 - 19 999
  • 20 000
odoslať