O sanitárnych prívesoch

Na čo by som mal myslieť?

Naše sanitárne prívesy môžete používať prakticky kedykoľvek a kdekoľvek. Napriek tomu by ste mali mať na pamäti určité veci. Vo všeobecnosti platí, že naše sanitárne prívesy bude potrebné pripojiť k prívodu čistej vody (½" spojka GEKA), štandardnej elektrickej sieti (230 V) a vhodnej kanalizačnej sieti (potrubie NW 100 HT). Na legálnu likvidáciu odpadu je zvyčajne potrebné úradné povolenie. Obráťte sa na miestnu spoločnosť zaoberajúcu sa nakladaním s odpadmi a vyžiadajte si ďalšie informácie. Vo všeobecnosti sa tieto povolenia dajú získať rýchlo a jednoducho. Pre naše prívesy je vhodný akýkoľvek povrch, ktorý je pevný a rovný. Na vyrovnanie malých nerovností sa môžu použiť podpery.

Koľko stojí prenájom sanitárneho prívesu?

Cena prenájmu sanitárneho prívesu závisí od viacerých faktorov. Od toho, na ako dlho ho potrebujete, ako ďaleko ho treba prepraviť, ako často ho chcete čistiť a koľko voliteľných funkcií si vyberiete. Vďaka našej celoštátnej servisnej sieti sme schopní ponúknuť rýchly a priamy servis a flexibilné dodacie lehoty aj v krátkom čase. Naši poradcovia vám radi a veľmi rychlo vypracujú cenovú ponuku na základe vašich individuálnych požiadaviek.

Môžem si prenajatý sanitárny príves vyzdvihnúť sám?

Naše prívesy a kontajnery sú v zásade k dispozícii aj na vlastný odber. Musíte však zohľadniť rôzne faktory. Naše sanitárne prívesy sa líšia hmotnosťou a veľkosťou. Nie každé ťažné vozidlo je vhodné pre každý typ sanitárneho kontajnera. možno budete potrebovať aj špeciálny vodičský preukaz alebo preukaz na ťahanie. 

Zahŕňa cena montáž a demontáž?

Naši servisní technici vám radi nainštalujú a demontujú naše sanitárne prívesy. Táto služba je k dispozícii na požiadanie. Naši technici majú veľké skúsenosti a dokážu pružne reagovať na rôzne podmienky na rôznych miestach.

Infolinka 0850 850 123 Napíšte nám Vyžiadajte si ponuku Kontakty Adresy a kontakty