VEDENIE SPOLOČNOSTI

Jozef Szabo

Generálny riaditeľ/Konateľ
Tel.: ‭+421 902 919 038‬
e-mail: szabo@toitoi.sk

Richard Svoboda

Obchodný riaditeľ
Tel.: +421 904 864 864
e-mail: richard.svoboda@toitoi.sk

 

MARKETINGOVÉ ODDELENIE

Peter Buday
Marketingový a produktový manažér
Tel.: +421 910 832 837, e-mail: buday@toitoi.sk

OBCHODNÉ ODDELENIE

Ivana Murgašová
Kontaktné centrum
Tel.: +421 914 323 673, e-mail: info@toitoi.sk

Dušan Selecký
Obchodný manažér pre západné Slovensko
Tel.: +421 911 135 673, e-mail: selecky@toitoi.sk

Martin Kotvas
Obchodný manažér pre stredné Slovensko
Tel.: +421 903 718 538, e-mail: kotvas@toitoi.sk

Marián Maják
Obchodný manažér pre východné Slovensko
Tel.: +421 911 919 034, e-mail: majak@toitoi.sk

Marián Beňo
Manažér riadenia objednávok (Sanitárna technika)
Tel.: +421 903 804 513, e-mail: beno@toitoi.sk

Peter Martinkovič
Manažér riadenia objednávok (Kontajnery + Oplotenie)
Tel.: +421 904 416 466, e-mail: martinkovic@toitoi.sk

Jana Meszárošová
Správca pohľadávok
Tel.: +421 902 919 039, e-mail: meszarosova@toitoi.sk

ODDELENIE GR

Marta Slováková
HR manažérka
Tel.: +421 910 832 843, e-mail: slovakova@toitoi.sk

Zdeněk Schranz
Prevádzkový manažér
Tel.: +421 903 826 982, e-mail: schranz@toitoi.sk

ODDELENIE SLUŽIEB ZÁKAZNÍKOM

Ján Stasinka
Dispečer pre západné Slovensko
Tel.: +421 914 323 679, e-mail: stasinka@toitoi.sk

Michal Kavecký
Vedúci pobočky v Žiline a dispečer pre stredné Slovensko
Tel: +421 903 439 007, e-mail: kavecky@toitoi.sk

Marián Maják
Vedúci pobočky v Košiciach a dispečer pre východné Slovensko
Tel.: +421 911 919 034, e-mail: majak@toitoi.sk

EKONOMICKÉ ODDELENIE

Michaela Tumidalská
Hlavná účtovníčka
Tel.: +421 902 919 031, e-mail: tumidalska@toitoi.sk

Martina Porubská
Účtovníčka
Tel.: +421 911 665 135, e-mail: porubska@toitoi.sk

Infolinka 0850 850 123 Napíšte nám Vyžiadajte si ponuku Kontakty Adresy a kontakty