PROFESIONÁLNE SANITÁRNE RIEŠENIA PRE VEĽKÉ PODUJATIA

SME VÁŠ PROFESIONÁLNY PARTNER PRI PODUJATIACH

Ako organizátor festivalu, koncertu alebo športového podujatia viete, že podstatné sa skrýva v detailoch a dokonalá celková organizácia je nevyhnutnosťou. V závislosti od typu podujatia, miesta a počtu návštevníkov s vami vytvoríme riešenie na mieru, ktoré vám umožní realizovať vaše podujatie.

VŠETKO Z JEDNÉHO ZDROJA

Plánujete podujatie pod holým nebom a chýba vám hygienická infraštruktúra? Pre špecialistov na podujatia v TOI TOI & DIXI to nie je žiadny problém! Spoľahnite sa na nás ako lídra na trhu a všetko čo potrebujete vám poskytneme z jediného zdroja. Spolu s vami naplánujeme požiadavky na sanitárnu infraštruktúru pre vaše podujatie.

Kompletný servis

Plánovanie projektov, harmonogramy, kontroly realizovateľnosti, pripojovacie práce alebo správna likvidácia odpadu. Postaráme sa o hladký priebeh vášho podujatia. Na požiadanie vám môžeme poskytnúť aj 24-hodinový upratovací servis a rôzne doplnkové služby, napríklad výber poplatkov za toalety.

Potrebujete špecializované vybavenie?

Je potrebné, aby sa ľudia alebo vozidlá na podujatí pohybovali len po určených trasách? Je potrebné vymedziť a zabezpečiť priestory, kde sa môžu zdržiavať? To nie je žiadny problém. TOI TOI & DIXI vám poskytne správne vybavenie, ako sú navádzacie systémy, vstupné a výstupné koridory, rampy, zábrany, ploty a podlahový systém na spevnenie povrchu.

DOSTANETE VIAC!

Potrebujete viac priestoru? TOI TOI & DIXI vám ponúka riešenia kancelárskych kontajnerov, skladovacích kontajnerov, kontrolných stanovíšť alebo predajní lístkov. V prípade, že potrebujete kompletnú kontajnerovú infraštruktúru pre vaše podujatie, využite naše viac ako 40-ročné skúseností v zabezpečení podujatí.

PRENAJMITE SI PRODUKTY, KTORÉ POTREBUJETE NA SVOJU PÁRTY.

Pozrite si náš sortiment produktov

Infolinka 0850 850 123 Napíšte nám Vyžiadajte si ponuku Kontakty Adresy a kontakty