OBYTNÉ KONTAJNERY A SANITÁRNE RIEŠENIA PRE POĽNOHOSPODÁRSTVO

VŽDY TAM, KDE NÁS POTREBUJETE

Do obrábania pôdy ste veľa investovali, teraz je dôležité, aby ste bezpečne pozbierali úrodu. Podporíme vás pri poskytovaní hygienických služieb a ubytovania pre vašich zberačov. Ako partner poľnohospodárskeho sektora poskytujeme riešenia podľa potrieb – od prenosných toaliet až po obytné kontajnery. Vďaka tomu budú vaši sezónni pracovníci dobre vybavení na zber úrody.

PONÚKAME VÁM KOMPLEXNÉ SLUŽBY – MÁTE VŠETKO Z JEDNÉHO ZDROJA

Ste pripravení na ďalšiu sezónu? S TOI TOI & DIXI získate presne takú dočasnú infraštruktúru, akú potrebujete pri zbere. Naši vyškolení pracovníci vám radi pomôžu posúdiť vaše potreby a vybrať správne produkty. Disponujeme vozovým parkom servisných vozidiel, ktoré používame na rozvoz a servis našich mobilných riešení, či už ide o prenosné toalety, sanitárne alebo obytné kontajnery. A keď je zber v plnom prúde, sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

NAJVYŠŠIE HYGIENICKÉ NORMY PRE PRÁCU

Naše sanitárne riešenia sú rovnako rozmanité ako vaše potreby. Naša prenosná toaleta TOI® Fresh, ktorá je obľúbená a žiadaná, pokiaľ ide o základnú hygienu a pohodlie. Naše toaletné kontajnery s oddelenými priestormi pre ženy a mužov sú vhodné aj pre väčší počet pracovníkov. Po dlhom dni na poli ponúkajú vítané pohodlie naše kombinované kontajnery so sprchou a toaletou. Ako certifikovaný špecialista na likvidáciu odpadu je pre nás hygiena najvyššou prioritou. Pravidelné čistenie a dezinfekcia udržiavajú naše produkty čisté a sterilné.

NAŠE OBYTNÉ KONTAJNERY SA POSTARÁJÚ O UBYTOVANIE

Naše flexibilné kontajnerové riešenia ponúkajú vašim sezónnym pracovníkom pohodlné zázemie počas zberu úrody. Viacúčelové kontajnery s veľkými oknami sa dajú využiť ako oddychové miestnosti alebo obytné priestory či už jednotlivo alebo v rôznej kombinácii. Vybavenie môžete prispôsobiť svojim potrebám alebo sa rozhodnúť pre štandardné riešenie. Aj v tomto prípade je v cene prenájmu zahrnutá spoľahlivá dodávka, montáž na mieste a vyzdvihnutie.

POZRITE SI NAŠE ĎALŠIE PRODUKTY

TOI TOI & DIXI ponuka produktov

Infolinka 0850 850 123 Napíšte nám Vyžiadajte si ponuku Kontakty Adresy a kontakty