MOBILNÉ SANITÁRNE RIEŠENIA PRE FIREMNÉ STAVEBNÉ PROJEKTY

VŠETKO, ČO POTREBUJETE PRE SVOJE STAVENISKO

TOI TOI & DIXI so svojimi sanitárnymi systémami je váš spoľahlivý partner na stavbách! Poskytujeme vám všetky služby a kompletnú infraštruktúru pre vaše stavenisko z jedného zdroja, čím šetríme váš čas a peniaze. Naše široké portfólio vám ponúka škálu produktov od kontajnerových sanitárnych riešení, skladových kontajnerov, prenosných toaliet až po mobilné oplotenia. Dokážeme tak zabezpečiť kompletnú infraštruktúru pre vaše stavenisko.

KOMPLETNÝ SERVIS Z JEDNÉHO ZDROJA

Naše 40-ročné skúsenosti v stavebníctve vás presvedčia: naši odborníci vám poradia pri výbere vhodných produktov a individuálnych riešení pre vašu stavbu, aby ste dostali presne také služby, aké potrebujete. Zabezpečíme všetko od logistiky cez montáž a demontáž vrátane potrebných prípojok elektrickej energie a vody až po správnu a ekologickú likvidáciu odpadu. Našou snahou je zabezpečiť maximálny komfort a čistotu na vašom stavenisku. 

VŠETKO, ČO POTREBUJETE PRE DOKONALÚ INFRAŠTRUKTÚRU STAVENISKA

Správna infraštruktúra na stavenisku je základom optimálnych stavebných procesov a bezpečnosti vašich zamestnancov. Naša ponuka služieb vám pomôže splniť aj zložité požiadavky - od prenosných toaliet a sanitárnych kontajnerov takmer všetkých veľkostí a s rôznym príslušenstvom, cez generátory, rozvádzače a rampy až po podlahové dosky, čerpadlá a svetelné stožiare. Pre staveniská poskytujeme aj nádrže na čerstvú vodu a odpad, ako aj viacúčelové a skladovacie kontajnery a zabezpečujeme aj ich ochranu stavebným oplotením. Svoje stavenisko tak môžete kompletne vybaviť podľa potreby v akomkoľvek teréne.

POZRITE SI NAŠE ĎALŠIE PRODUKTY

TOI TOI & DIXI ponuka produktov

Infolinka 0850 850 123 Napíšte nám Vyžiadajte si ponuku Kontakty Adresy a kontakty