TOI TOI & DIXI GROUP

Štruktúra

TOI TOI & DIXI Group je svetovým lídrom na trhu v oblasti mobilných sanitárnych zariadení. Viac ako 30 rokov bola spoločnosť vedená ako úspešný rodinný podnik. Od roku 2019 je novým väčšinovým akcionárom skupiny spoločností spoločnosť Apax Partners. V súšasnosti sme zastúpení 47 prevádzkovými spoločnosťami v 29 krajinách.

V roku 2020 dosiahla skupina obrat 428 miliónov eur. Neustály rast obratu je založený na rozširovaní existujúcich obchodných modelov, rozširovaní rozmanitého portfólia služieb a rozvoji nových oblastí podnikania. Dlhodobé úzke vzťahy so zákazníkmi, lojalita a služby založené na potrebách zákazníkov sú faktormi našeho úspechu v hlavných oblastiach podnikania, ktorými sú stavebníctvo a spoločenské podujatia. Tieto úspechy a rast sú spojené s investíciami do zamestnancov a rozširovania majetku.

V rámci skupiny TOI TOI & DIXI spravujeme značky TOI TOI®️ a DIXI®️. Ako moderná servisná spoločnosť ponúka skupina TOI TOI & DIXI komplexné služby a široké portfólio produktov, od jednoduchých WC kabín až po luxusné sanitárne kontajnery alebo obytné kontajnery s individuálnym vybavením. TOI TOI & DIXI ponúka riešenie na mieru pre každú cieľovú skupinu a na každú príležitosť.

Infolinka 0850 850 123 Napíšte nám Vyžiadajte si ponuku Kontakty Adresy a kontakty